خدمات ما

مشاوره پایان نامه

یکی از دغدغه های دانشجویان ارشد و دکتری انتخاب موضوع پایان نامه و کلا انجام مراحل پایان نامه است که مشاوران پارس کلیه گرایشهای رشته مورد نظر را موشکافانه توضیح داده و با توجه به علاقه مندی دانشجو،موضوعی که قابلیت استخراج مقاله داشته باشد را پیشنهاد دادهوتا پایان ارائه پایان نامه و دفاع،کلیه سوالات وی را پاسخگو خواهند بود

آموزش پروپزال نویسی و مقاله نویسی

مشاوران پارس کلیه الفبای نوشتن مقاله و پروپزال را باضمانت پذیرش و چاپ آموزش داده و شمارادر انجام آن در کلیه مراحل یاری خواهند کرد.

مشاوره مصاحبه دکتری

مشاوران پارس کلیه سوالاتی که درجلسات مصاحبه دکتری پرسیده خواهدشد و همچنین نحوه نگارش رزومه را به شما آموزش خواهند داد.

مشاوره آزمون وکالت

برای موفقیت درآزمون وکالت ،شما نیازمند همراهی راهنمایی خرفه ای هستیدتا لحظه به لحظه شماراهمراهی و مراقبت کرده و بهترین راه حلها رادرزمان چالشهای یادگیری ،به شما ارائه دهد.مشاوران پارس علاوه بربرنامه ریزی درسی و مشاوره،کلیه سوالات شمارا درزمینه آزمون وکالت پاسخگو خواهندبود.

مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت عبارت است از کمک به بهبود عملیات تجاری شرکت در جهت افزایش سطح رضایت مشتری و درآمدسازمان.مشاوره مدیریت میتواند در حوزه های گوناگونی مثل برنامه ریزی،تحلیل تجاری ،تیم سازی،مدیریت منابع انسانی ومدیریت رفتارسازمانی باشد.

درهرسازمان،شرکت ویا آموزشگاهی ممکن است مدیرانی درراس کارباشندکه رشته آنها مدیریت نبوده ویا بوده ولی بازهم درمسیرکار به مشکلاتی برمیخورند که نمی توانند مدیریت بحران کنندیا نمی توانند عارضه یابی کرده وراهکار مدیریتی برای حل آن ارائه دهند.مشاوران پارس دراین زمینه شمارایاری کرده و به شماراهکارخواهند داد.

مثال:ممکن است شما مدیریک آموزشگاه بوده و برای برگزاری یک پروژه اجرایی بزرگ نمی دانید از کجا و چگونه وباچه افرادی شروع کنیدکه بهترین نتیجه را بگیرید،ما ازصفر تا100پروژه با شما همراه خواهیم بود.

مشاوره حقوقی

بسیار پیش آمده که نیاز به یک مشاوره فوری حقوقی داشته ایم یا با مسئله ای روبرو شده ایم که باید چالشهای حقوقی آن را بدانیم تا بتوانیم در مورد آن تصمیمی اتخاذ کنیم.

دپارتمان مشاوره پارس این مشکل را حل کرده و درهرکجا ،درمنزل یادر محل کارپاسخگوی شما خواهدبود.

مشاوره روانشناسی

کاربردهای روانشناسی درزندگی

فکرمیکنید روانشناسی فقط برای دانش آموزان ،دانشگاهیان و درمانگران است؟اشتباه میکنید.ازآنجا که روانشناسی موضوعی هم کاربردی و هم تئوریک است،ازان میتوان به طرق مختلف استفاده کرد.

به عنوان مثال با استفاده از مشاوره روانشناسی می توانید:

1-انگیزه پیدا کنید

2-مهارتهای رهبری تان را ارتقا دهید

3-ارتباط عمومی تان را قوی تر کنید

4-یادبگیرید دیگران را بهتر درک کنید

5-تصمیمات درست تری بگیرید

6-حافظه تان را تقویت کنید

7-تصمیمات مالی هوشمندانه تری اتخاذ کنید

8-نمره بهتری بگیرید

9-بازه کاریتان را بیشتر کنید

10-سالم تر باشید

و خیلی موارد دیگر….

بیش از 100 اختلال و مشکل روانشناختی وجود دارد که 7 مورد آن جزو شایع ترین و پرمراجع ترین آنهاست و از اهمیت بیشتری برخوردارند.

1-درمان استرس و اضطراب

2-درمان افسردگی

3-کنارآمدن بامرگ عزیزان

4-درمان ترس های شدید(فوبیا)

5-حل مشکلات ارتباطی و خانوادگی

6-درمان عادت های ناسالم

7-درمان وسواس